انواع قهوه را بشناسید | همراه بامعادل انگلیسی

همه ما آنجا بوده ایم و در یک کافی شاپ مورد علاقه در صف ایستاده ایم و عرق کرده ایم زیرا از تفاوت بین دم کرده سرد و قهوه کلاسیک سرد مطمئن نیستیم.

آیا همه انواع قهوه را میشناسید و می دانید در زبان انگلیسی به ان چه می گویند؟ ما در این مطلب سعی می کنیم همه انواع قهه را به شما نشان دهیم تا بهتر بتوانید با آن اشنا شوید و در سفارشتان در یک کافی شاپ به هیچ وجه به مشکل نخورید.

اگر قهوه دوست دارید و یادگیری زبان هم برایتان مهم است حتما کافه زبان ایران آکسفورد را امتحان کنید.

خبر خوب: ما همه موارد را از تفاوت دانه های قهوه عربیکا و روبوستا گرفته تا همه راه های تهیه فنجان جو مورد علاقه خود را شرح می دهیم. سفت بچسب. ما در اعماق نوشیدنی صبحگاهی شما غواصی می کنیم.

انواع قهوه

دانه های قهوه

انواع مختلف دانه های قهوه

انواع قهوه

در سوپرمارکت های ایالات متحده ، دو نوع دانه قهوه برای فروش پیدا می کنید: Arabica و Robusta. شاید از خود بپرسید ، آیا تفاوتی بین Arabica و Robusta وجود دارد؟ آه ، قطعاً وجود دارد.

انواع قهوه

عربیکا Arabica

عربیکا محبوب ترین نوع قهوه است ، دست پایین. بسته به اینکه از چه کسی می پرسید ، بسیاری از علاقه مندان به قهوه به دلیل طعم و مزه آن ، استفاده از دانه های عربیکا را ترجیح می دهند. به طور معمول برای قهوه سیاه استفاده می شود ، دانه های عربیکا طعم شیرین تر و پیچیده تری دارند که می توانید مستقیم بنوشید. نکته خنده دار این است که ، گرچه محبوب ترین آن است ، اما به اندازه روبوستا کافئین ندارد.

روبوستا Robusta

در حالی که Arabica محبوب ترین است ، Robusta ارزان تر و قوی تر است. به دلیل طعم تلخ آن ، معمولاً Robusta را برای نوشیدنی های اسپرسو و در مخلوط های قهوه فوری مشاهده خواهید کرد. اگر صبح روز دوشنبه شما عقب افتاده است ، به دنبال یک فنجان قهوه باشید که از دانه های روبوستا استفاده می کند. مقدار بالای کافئین آنها شما را بیدار می کند!

انواع نوشیدنی های قهوه

Latte ، americano ، affogato … این همه کاری است که می توانید با چند لوبیا کوچک انجام دهید دیوانه کننده است. چه تازه وارد قهوه باشید و چه خود را یک متخصص قهوه می دانید ، انواع مختلفی از نوشیدنی های قهوه برای کشف وجود دارد. در اینجا برخی از محبوب ترین انواع سفارشات دوستداران قهوه در سراسر کشور آورده شده است.

سیاه Black

قهوه سیاه به همان سادگی که با دانه های قهوه آسیاب شده در آب گرم غوطه ور شده و گرم سرو می شود ، ساده است. و اگر می خواهید فانتزی به نظر برسید ، می توانید قهوه سیاه را به نام مناسب آن صدا کنید: cafe noir.

لاته Latte

لاته به عنوان محبوب ترین نوشیدنی قهوه در آن ، متشکل از یک قطعه اسپرسو و شیر بخار پز شده است که فقط با یک کف لمس می شود. می توان آن را ساده یا با یک عطر و طعم از هر چیز ، از وانیل گرفته تا ادویه کدو تنبل سفارش داد. (در اینجا چگونگی تهیه یک کپی کدات Starbucks کدو تنبل ادویه جات ساخته شده است.)

کاپوچینو Cappuccino

کاپوچینو یک لاته است که با کف بیشتری نسبت به شیر بخار پز تولید می شود و اغلب روی آن پودر کاکائو یا دارچین پاشیده می شود. بعضی اوقات می توانید انواع مختلفی را پیدا کنید که از خامه به جای شیر استفاده می کنند یا از ترکیباتی که باعث ایجاد عطر و طعم می شوند نیز استفاده کنند.

آمریکانو Americano

با طعم مشابه قهوه سیاه ، آمریکانو از یک گلدان اسپرسو رقیق شده در آب گرم تشکیل شده است. نکته حرفه ای: اگر خودتان درست می کنید ، ابتدا اسپرسو بریزید ، سپس آب داغ را اضافه کنید.

اسپرسو Espresso

یک قاشق اسپرسو را می توان به صورت انفرادی سرو کرد یا به عنوان پایه و اساس اکثر نوشیدنی های قهوه مانند لاته و ماکیاتو استفاده کرد.

دوپیو Doppio

دوبار مصرف اسپرسو ، دوپپیو برای قرار دادن فلفل اضافی در مرحله شما مناسب است.

کورتادو Cortado

کورتادو مانند یین و یانگ تعادل کامل اسپرسو و شیر بخار گرم است. این شیر برای کاهش اسیدیته اسپرسو استفاده می شود.

چشم قرمز Red Eye

چشم قرمزی که از آن پروازهای مزاحم نیمه شب نام گرفته است ، می تواند هر صبح خسته کننده ای را درمان کند. یک فنجان کامل قهوه داغ با یک قاشق اسپرسو مخلوط شده ، این قطعاً قلب شما را تند خواهد کرد.

گالائو Galão

این نوشیدنی گرم قهوه که از پرتغال منشأ گرفته است ، ارتباط نزدیکی با لاته و کاپوچینو دارد. تنها تفاوت این است که حاوی حدود دو برابر شیر کف است ، و در مقایسه با دو شیر دیگر نوشیدنی سبک تری است.

لونگو Lungo

ریه یک اسپرسو با کشش طولانی است. هرچه کشش بیشتر باشد ، کافئین بیشتری وجود دارد و اونس بیشتری می توانید لذت ببرید.

ماکیاتو Macchiato

ماکیاتو یک نوشیدنی دیگر بر پایه اسپرسو است که مقدار کمی کف روی آن قرار دارد. این یک محیط خوشحال کننده بین کاپوچینو و دوپو است.

موکا Mocha

برای همه شما دوستداران شکلات در آنجا ، عاشق موکا خواهید شد (یا شاید قبلاً آن را داشته باشید). موکا نوشیدنی اسپرسوی شکلاتی با شیر بخار و کف است.

ریسترتو Ristretto

Ristretto یک عکس اسپرسو است. از آب گرم کمتری استفاده می کند که در مقایسه با طعم تلخ یک عکس سنتی اسپرسو یا دوپپی ، طعم شیرین تری ایجاد می کند.

تخت سفید Flat White

این نوشیدنی متولد Aussie در اصل یک کاپوچینو بدون کف یا شکلات است. این یک نوشیدنی اسپرسو با شیر بخارپز است.

افوگاتو Affogato

affogato بهانه ای است برای لذت بردن از یک قاشق بستنی در هر زمان از روز (و به نظر من هر زمان از سال). با یک قاشق بستنی و یک قاشق اسپرسو ، یا دو عدد. عطر ادکلن خوراکی فوق العاده ای است که روی یک کلوچه سرو می شود.

کافه au Lait

Café au lait مناسب قهوه مینیمالیستی است که کمی طعم بیشتری می خواهد. فقط یک قاشق شیر گرم به قهوه خود اضافه کنید و همه چیز آماده است!

ایرلندی Irish

قهوه ایرلندی متشکل از قهوه سیاه ، ویسکی و شکر است که روی آن خامه زده می شود. در اینجا یک دستور قهوه ایرلندی آورده شده است که شما را گرم می کند.

انواع قهوه

انواع قهوه سرد

قهوه سرد

یک قهوه با یخ ، که معمولاً با شیر ، خامه یا شیرین کننده سرو می شود – قهوه یخ زده به همین سادگی است.

اسپرسو یخی

همانند یک قهوه سرد ، اسپرسوی سرد را می توان به صورت مستقیم یا همراه با شیر ، خامه یا شیرین کننده سرو کرد. همچنین می توانید نوشیدنی های مخصوص اسپرسو مانند یخ های آمریکایی ، موکا ، ماکیاتو ، لاته و سفیده های تخت را یخ کنید.

سرد دم

جدیدترین نوع قهوه سرد و سرد ، قهوه های دم کرده سرد با دانه های قهوه خرد شده از هر مکانی بین 6 تا 36 ساعت ساخته می شود ، بسته به این که چقدر دم کرده سرد خود را دوست داشته باشید. بعد از اینکه حبوبات به صورت خلالی تمام شد ، شیر سرد یا خامه به آن اضافه کنید. در اینجا چند مورد از بهترین نکات قهوه دم کرده سرد آورده شده است.

فراپوچینو

Frappuccino که توسط استارباکس معروف شده است ، یک نوشیدنی قهوه مخلوط سرد است که با خامه و شربت سرو می شود. اما همه Frapps یکسان ساخته نشده اند: مراقب نسخه های بدون قهوه باشید. مگر اینکه درگیر آن کار مرتب شوید.

نیترو

دم کرده سرد + حباب ازت = یک قهوه دم کرده سرد با قوام کف مانند گینس. (همچنین از طریق شیر نیترو ریخته می شود.)

مازاگران

مازا-کی ؟! قهوه مازاگران تلاقی بین قهوه یخ زده ، چای و نوشیدنی رام مورد علاقه شماست. این ماده معمولاً از اسپرسو ، لیمو ، شکر و (گاهی) رم تشکیل شده است.

سرد دم

طرفداران دم سرد ممکن است بخواهند در یک دستگاه قهوه ساز سرد سرد سرمایه گذاری کنند. برای استفاده از دستگاه دم کن سرد ، قهوه را درون آن بریزید ، دم کرده و سرو کنید. می توانید قهوه را تا 36 ساعت ذخیره کنید. اگر به دنبال یک دستگاه قهوه ساز چند منظوره هستید ، می توانید قهوه های سرد را در سایر سازندگان مانند AeroPress تهیه کنید.

انواع قهوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *